Slide شایان راپل ارائه دهنده خدمات کار در ارتفاع

مجموعه شایان راپل پیشرو در صنعت کار در ارتفاع آماده ارئه خدمات به شما در تمام
نقاط تهران می باشد. ما هدف خود ارائه خدمات با کیفیت و متناسب نیاز شما در نظر
گرفته ایم.

شما می توانید با تماس با کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه روز از مشاوره و راهنمایی
کارشناسان ما برخوردار شوید.

خدمات ما

آموزش کار در ارتفاع

در این بخش ما سعی می کینیم در آموزش دانش و اطلاعات به روز در زمینه کار در ارتفاع داریم.این بخش شامل اطلاعات مربوط به ابزار و تکنیک های نوین در کار صنعتی و اخبار رویدادهای پیشرو می باشد.
بیشتر بدانید...

مشاوره و بازدید

تیم شایان راپل آماده ارائه خدمات مشاوره و بازدید رایگان در تمامی مناطق استان تهران و استان البرز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما از طریق شماره تماس یا شبکه های اجنماعی در ارتباط باشید.
بیشتر بدانید...

خدمات نمای ساختمان

یکی از مهمترین فعالیت های ما ارائه خدمات نمای ساختمانی با طناب در شهر تهران و کرج می باشد. ما در حوزه های مختلف ازجمله ترمیم و بازسازی نما، نقاشی و شست وشویی نما و... به ارائه خدمات می پردازیم.
بیشتر بدانید...

بازدید

مشتریان گرامی شما می توانید با تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان برخوردار شوید و در صورت نیاز به صورت کاملا رایگان کارشناسان ما در محل شما حاضر می شوند و به ارائه مشاوره و بررسی و بازدید نمای ساختمان شما می پردازند. شایان راپل با تکیه بر مهارت و دانش متخصصان خود در استان تهران و شهرهای اطراف آماده ارائه خدمات نما و مشاوره به شما است.

بیمه نامه

یکی از الزامات کار در ارتفاع با طناب داشتن بیمه نامه می باشد. شغل کار در ارتفاع یکی از مشاغل با سطح خطرپذیری بالا است. بر همین اساس کاملا طبیعی است که مشتریان قبل از هرچیزی از دارا بودن بیمه نامه مطلع شوند.

مجموعه شایان راپل در سال پرسنل خود را نزد یکی از شرکت های بیمه معتبر، بیمه می نماید. در حال حاضر اینمجموعه تنها مجموعه ای است که شخص ثالث هم تحت پوشش بیمه نامه خود دارد.